Serengeti Sunset Yankee Candle

Jaka totalna fanka wszelkich kadzidlanych, rozgrzewających i orientalnych nut, nie mogłam pozbawić się przyjemności przetestowania zapachu Yankee Candle Serengeti Sunset. Świeczka pochodzi z kolekcji  "Out of Africa" która jest jedną z moich ulubionych kolekcji które marka wypuściła na rynek.

Serengeti Sunset Yankee Candle

Yankee Candle Serengeti Sunset znajdziecie w sklepie Goodies.pl zarówno w formie wosku, samplera jak i świec zapachowych (klik).  Oprócz ładnej etykiety która przyciągnęła moją uwagę cudnym zachodem słońca, sampler ma intensywny pomarańczowy kolor który przepięknie wygląda i wpisuje się nie tylko letnie ale również jesienne klimaty. Mieszanka jest niezwykle dobrze wywarzona. Już na pierwszy ogień do naszego nosa dociera słodka nuta cytrusów, kwiatów lotosu i dominująca nuta kwaśnej mandarynki która wraz z upływem czasu przepięknie rozwija się i tworzy uwodzicielską kompozycję dzięki rozgrzanemu w słońcu bursztynowi.
Zapach przenosi nas w krainę rozkoszy i marzeń. Świetnie relaksuje i wycisza po całym dniu pracy. Jest bardzo delikatny więc nie nadaje się do bardzo dużych pomieszczeń. Przypadnie do gustu wielu osobom które cenią sobie orientalne ale nieoczywiste nuty zapachowe.

Wosk, świeczka zapachowa Serengeti Sunset Yankee Candle która nada piękny aromat i klimat każdemu pomieszczeniu

Świetnie komponuje się z innym świecami o podobnym aromacie więc jeśli lubicie mieszać i kombinować to zapach idealny dla Was. Polecam wypróbować ;-)

xoxo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarzSZABLON BY: PANNA VEJJS.