Chusteczki oczyszczające NIVEA Creme Care

Chusteczki oczyszczające to od lat mój najlepszy przyjaciel. Mam je zawsze ze sobą w torebce na wypadek gdybym potrzebowała szybko oczyścić dłonie czy upaćkaną czekoladą buzię mojego syna. Do tej pory sprawdzały mi się świetnie do wszystkiego z wyjątkiem demakijażu. Nie skupiałam się konkretnie na jakiejś marce. Brałam to co napotkałam na swojej drodze lub akurat było w promocji. Już dawno straciłam nadzieje... przetestowałam chyba wszystkie możliwe chusteczki na rynku i nic nie dawało sobie rady z demakijażem twarzy, brwi o rzęsach nawet nie wspominając...
Całe szczęście przed moim dwudniowym wyjazdem do Warszawy na początku lipca odkryłam zupełną nowość od Nivea. Pomyślałam- sprawdzę! I dziś z wielką śmiałością powiem wam, że nie żałuję. Korzystam z nich bardzo często podczas wykonywania makijaży na klientkach, zabieram je ze sobą na krótkie wyjazdy wakacyjne.  Zastąpiły mi co najmniej dwa produkty do demakijażu które zwykle musiałam ze sobą wszędzie wozić.

Opakowanie zawiera w sobie 25szt.bardzo dobrze nasączonych chusteczek które dokładnie i łagodnie oczyszczają skórę z zanieczyszczeń czy makijażu (nawet wodoodpornego). Dają przyjemne uczucie nawilżenia dzięki kompleksowi Nivea Creme Care. Czasem używam ich również w "podróży" do szybkiego nawilżenia dłoni jeśli nie mam ze sobą kremu. Kosztują około 14zł ale muszę przyznać, że są warte każdej złotówki. Polecam wam serdecznie ten "gadżet". Kupcie i wrzućcie go do swojej torebki, walizki czy plecaka -będziecie zadowolone.

P.S. Pamiętajcie o szczelnym zamykaniu chusteczek. Ja niestety przez swoje gapiostwo zmarnowałam chyba z 7 sztuk bo zostawiłam otwarte opakowanie na parapecie w upalne popołudnie i wyschły na wiór.


xoxo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarzSZABLON BY: PANNA VEJJS.