Kultowe mydło i świeca Bath & Body Works

Jak wiecie lubuję się w ładnych zapachach. Nic więc dziwnego, że gdy w moje ręce trafiła świeca Bath&Body Works niezwłocznie postanowiłam ją wypróbować.Miniaturowa wersja  jak obiecuje producent ma palić się  nawet do 15 h. Posiada bezołowiowy knot oraz metalowe wieczko które pozwala gasić ją bez zbędnego dymienia w pomieszczeniu. Uwielbiam takie rozwiązania! Świeca wykonana jest z  ekskluzywnej mieszanki wosku roślinnego i olejków zapachowych o bardzo wysokim stężeniu. Od razu da się to wyczuć. Zapach jest bardzo intensywny- zwłaszcza w tak małym mieszkaniu jak moje.


Puki co paliłam ja pięć razy i jestem w połowie słoiczka. Nie wiem jak przekłada się to na czas ale wydaje mi się że spokojnie było to 6-7 godzin łącznie. Jeśli obawiacie się cytrusowych zapachów ten bez wahania możecie wypróbować. Nie przypomina łazienkowych odświeżaczy powietrza. Pachnie jak sok cytrynowo pomarańczowy. Określiłabym go kwaśno- świeżym odprężającym zapachem wakacji. Wprawia dosłownie w błogi nastrój. Z pewnością jeśli będę miała okazję być w Warszawie poszukam go w sklepie Bath & Body Works.
Póki co pozostaje mi przeglądanie strony online:
https://bbw-online.pl/ i planować zakup kolejnych świec tej marki. Są warte każdej złotówki a na promocji 3 za 2 można się nieźle obkupić. Najbliższą wizytę planuję na początek lipca więc mam nadzieje, że uda mi się załapać na jakieś letnie promocje.Kolejnym kultowym kosmetykiem który wpadł w moje dłonie jest mydło w piance. Nazywa się "Endless Weekend". Pachnie bardzo kwiatowo i świeżo. Należy do grupy tych które spodobają się zdecydowanej większości. Woń która roztacza się po aplikacji jest bardzo delikatna więc zapach który pozostaje na dłoniach nie jest dla nas w żaden sposób męczący i nie będzie przeszkadzał w ciągu dnia.Opakowanie jest bardzo solidnie wykonane. Pompkę z łatwością można zablokować ponownie więc ułatwia to przewożenie lub chroni mydełko przed zmarnowaniem np. jeśli w domu są jakieś małe łobuzy które lubią łazienkowe "zabawy". Mydła w piance należą do bardzo wydajnych. Patrząc na moje zużycie jestem pewna, że spokojnie posłuży mi jeszcze dwa - trzy miesiące.

FB kilk
Insta klik

xoxo


Brak komentarzy:

Prześlij komentarzSZABLON BY: PANNA VEJJS.