Spotkanie blogujących Mam w Lublinie. + upominki .

Przyszedł czas by nadrobić zaległości i opowiedzieć wam co robiłam i gdzie byłam w minionym już prawie miesiącu. Zacznę od spotkania w Lublinie które odbyło się 9 kwietnia w galerii Gala. W spotkaniu udział wzięło 13 cudownych mamusiek które możecie zobaczyć poniżej.
Oprócz słodkiego poczęstunku i ciepłej herbaty organizatorki zadbały również o atrakcje. Jako pierwszy odbył się pokaz makijażu Mary Kay wykonany przez Panią Joannę w dwóch wersjach  a następnie przedstawiono wykład na temat suplementacji Pharma Nord.
Mniej więcej w połowie spotkania dziewczyny zaskoczyły nas ogromnymi prezentami które ledwo udało nam się wnieść później do pociągu.Najciekawszym punktem spotkania dla mnie okazała się licytacja. Uwielbiam pomagać innym a jeśli mogę przy tym kupić coś dla siebie lub bliskich jestem podwójnie szczęśliwa.


Wszystkim którzy zdecydowali się wesprzeć akcję serdecznie dziękuję! Jesteście cudowni i cieszę się, że zawsze można na was liczyć. Nie przedłużając zapraszam was do poniżej prezentacji podarków i łupów z licytacji.


PATRONI SPOTKANIA "Czas blogujących mam" :
(kolejność losowa)

Rękodzieło IwonyTwoje koszulkiMała MiPeloponeaKatie's cupcake- muffiniarniaCzas DzieciFarma IluzjiFilcolinka,PeticadoTrustedCosmeticJura Park BałtówPark Wodny KrakówMazeum Zamoyskich w KozłówceTpackTorbowoAKatja,Mojo GraffiBaby CapLansinoh BabyPracownia BubakówLL20DyduśPopCropEvelineLash VolutionRevitaLash,NanobytesCaffetteriaWondermarketMary Kay, Wydawnictwo OmnibusNatalia CollectionZatorlandNerolaHair Spa,Pearls of BeautyTłocznia MaurerGaleria Urody- Świat PaznokcimyBraPerluxSidoluxBio PlanetOlimamaPharma Nord,Galeria GalaBistro GalaStudio Nie NudnoMama i JaSanitasTarczyńskiSangoTradeJewelry GleamEco BlikSylveco,FitowoBio KrainaŚmietankowy DomBugi, Pumice SystemCholesterLemaxFuniversityAcaenaLoveDomove, 

UPOMINKI :
  LICYTACJA
 Zdjęcia na spotkaniu robiła Milena Bany,
Wykład został przeprowadzony przez (Mary Kay) Joanna Świąder, Agnieszka Wiśniewska 
Część sponsorów zdecydowała się wesprzeć swoimi rzeczami licytację Julki jak mogliście zobaczyć wyżej.  

xoxo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarzSZABLON BY: PANNA VEJJS.