Nowa Wishlist - Dresslink.

Moje dotychczasowe zamówienia w sklepie DressLink wypadły bardzo pozytywnie. Chętnie przeglądam stronę w poszukiwaniu nowych inspiracji i perełek zakupowych. Tym razem zamierzam skusić się na trzy rzeczy na które od dawna mam olbrzymią ochotę.


Pierwsza z nich jest tarka do stup która do złudzenia przypomina mi tą z firmy School. Postanowiłam spróbować (3x) tańszej wersji którą z chęcią w przyszłości porównam do oryginału. Jestem ciekawa czy będą pasować do niej oryginalne głowice. Jeśli macie na ten temat jakieś informacje koniecznie dajcie mi znać.

LINK DO TARKI:  [klik]


Druga rzecz to czarna maska głęboko oczyszczająca. Sama nie zdecydowałabym się na zakup ale po teście na żywo Karoliny z kanału StylizacjeTv stwierdziłam, że dam jej szansę. 

LINK DO MASKI: [klik]

 Trzecią i zarazem ostatnią rzeczą z mojego nowego zamówienia jest szczotka do twarzy. Po targach BeautyForum w Warszawie zapragnęłam tej z GlamShop. Niestety mój budżet był ściśle rozplanowany. Jechałam tam z konkretną listą i nie mogłam sobie pozwolić na zbyt wiele grzeszków. Sprawdzę tą tanią jak barsz a jeśli się przekonam na pewno zamówię GlamBrush bo jestem w niej zakochana na maxa! 

LINK DO SZCZOTKI: [klik


P.S. Jeśli szukacie taniej biżuterii do ślubu (ja takiej szukałam, niestety nie znalazłam) polecam wam zajrzeć do zakładki FreeShopping [klik] gdzie znajdziecie całą masę przeróżnych kompletów które idealnie nadadzą się na taką okazję. Na inne formalne lub mniej formalne wyjścia też się coś znajdzie, trzeba tylko się troszkę wysilić i poszperać. 

-------------------------------------------
♥Facial Mast: http://bit.ly/1QWHgyw
♥Dresslink:  http://bit.ly/1WYj798
♥$0.01 Items:  http://bit.ly/1RM1hoK
♥Free Shipping Items:  http://bit.ly/1SmFlCK 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarzSZABLON BY: PANNA VEJJS.