Douglas XL.xs Purifying Cleansing Water- Tonik do mycia i demakijażu twarzy.

Czasem gdy robię zakupy w mojej ulubionej perfumerii dam się namówić ekspedientce na zakup czegoś z ich "super promocji". Tak też było w przypadku tego lotionu. Nie powiem, żeby był mi potrzebny bo mam spory zapas płynów micelarnych, toników i innych tego typu produktów ale siła perswazji z jaką działała ta Pani była silniejsza niż mój rozsądek.

douglas, perfumeria douglas, xlarge , płyn micelarny

Cudowna woda o której dziś mowa była ze mną od października do końca stycznia więc trzeba przyznać, że całkiem długo. Pojemność butelki to aż 400ml i jej olbrzymim atutem jest pompka która wylewa idealną ilość produktu na wacik. Służyła mi głównie do demakijażu oczu. Była niezwykle delikatna i szybko rozpuszczała makijaż, nawet ten wodoodporny. Bywało również, że przemywałam nim twarz przed kąpielą - zwłaszcza jeśli miałam na sobie dość mocną tapetę. Nie widzę w nim minusów bo za taką jakość nawet cena regularna 39zł wydaje mi się do przyjęcia (na promocji było to 29zł).  

douglas, perfumeria douglas, xlarge , płyn micelarny

Jeśli szukacie prawdziwej petardy do demakijażu która nie będzie kosztować majątku polecam wam wypróbować ten płyn. Dla mnie jest idealny i na pewno jeszcze do niego powrócę. 

Link do produktu [klik

Brak komentarzy:

Prześlij komentarzSZABLON BY: PANNA VEJJS.