Blogerski Dzień Kobiet.- fotorelacja ze spotkania.

Jak przystało na porządną (mam nadzieje) blogerkę jestem zobowiązana pokazać wam gdzie, z kim i po co spotkałam się w minioną sobotę w Dębicy. 
Dla bardziej dociekliwych zdradzę miejsce naszej schadzki jakim jest Zajazd Polonez który mieści się na ulicy Metalowców 25. Polecam to miejsce z czystym sumieniem ponieważ byłam tam już nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz...  


W spotkaniu udział wzięły blogerki z całego Podkarpacia. Całe dziesięć- pięknych, przebojowych, wesołych osóbek tryskających pozytywną energią z misją którą jest głoszenie kosmetycznej prawdy w sieci (i poza nią).
Patrycja - http://womancosmeticsreccomending.blogspot.com/
Gabrysia - http://cosmetic-addiction.blogspot.com/
Kasia - http://szminko-mania.blogspot.com/
Asia - http://asistylee.blogspot.com/
Beata - http://thisisastylishworld.blogspot.com/
Asia - http://encepencce.blogspot.com/
Karolina - http://nicenailsbykarola.blogspot.com/
Kasiahttp://pytu-pytu.blogspot.com/
Monika- http://onlytheoriginalstyle.blogspot.com/

i Ja...


Po dawce plotek, obgadaniu porodów, rozstępów, cudzych brwi i innych tematów "trzeciego świata" przyszła pora na pyszny obiad. Gospoda która mieści się na terenie zajazdu zaserwowała nam: krem z białych warzyw, przysmak szlachcica z sosem serowym, ziemniaczki, surówkę (z marchewki, ananasa) a na deser pyszną szarlotkę. 
Z tego co się orientuję obiad i ciasto smakował wszystkim bez wyjątku. Herbata i kawa również niczego sobie zwłaszcza, że można było ją zrobić samemu tak jak lubię. Po oficjalnej części przyszedł czas na relaks. Przeniosłyśmy się do nieco luźniejszego miejsca tuż obok gospody gdzie czekały na nas pierwsze prezenty. Loże w których posadziłyśmy swoje zacne dupska wprowadziły bardzo domową atmosferę. Śmiało stwierdzam, że było to jedno z lepszych spotkań na jakich byłam. Ekipa naprawdę zacna a organizatorki tak się postarały, że szczęka opadła mi i nie podniosła się do dziś. Był nawet Pan fotograf który uwieczniał chwilę i wszystkie krzywe miny które zapewne pojawią się na zdjęciach u mnie lub u dziewczyn ;-)


Jak widzicie prezentów było sporo więc zapowiada się długie testowanie i sporo nowych recenzji które będą się sukcesywnie pojawiać na naszych blogach. Linki do stron dziewczyn znajdziecie w górnej części wpisu - naprawdę warto je obserwować a już w najbliższych dniach zapraszam na prezentację upominków.

---------------------------------------------
Patroni spotkania: 
------------------------------------
-------------------------------------
Sponsorzy loterii :
-----------------------------------

Brak komentarzy:

Prześlij komentarzSZABLON BY: PANNA VEJJS.