Upominki z Mikołajkowego spotkania blogerek w Przemyślu.

Zawsze chętnie pokazuję wam co dostaję od firm które sponsorują spotkania blogerek i tym razem nie będzie inaczej... ale zanim to nastąpi spójrzcie na pierwsze zdjęcie produktu. 


Shea Butter Body Balm Organique -to mój prezent od Mikołaja który do tej pory się nie ujawnił. Wielka szkoda! (Dowiedziałby się jak bardzo jestem zachwycona.)

 Z pewnością na blogu pojawi się recenzja tego produktu ale coś czuję, że będzie ona mega pozytywna. Używam od soboty dwa razy dziennie. Zapach uzależnia!   


W prezentach od firm znalazły się produkty różnej maści. Firma Miracullum zadbała o to byśmy miały czym przypudrować noski a firma AA podarowała nam krem do twarzy, pod oczy i płyn micelarny abyśmy mogły zawsze odpowiednio dbać o swoją cerę.


Niesamowicie zaskoczyła mnie firma Semilac która podarowała nam limitowaną wersję lakieru hybrydowego i kilka fajnych gadżetów. Wisienką na torcie okazała się jednak odżywka Revitalash którą uwielbiam i stosuję już 6 raz.  


Wszystkim bardzo dziękuję za otrzymane prezenty. Obiecuję sumiennie je przetestować i zrobić z nich twórczy pożytek na blogu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarzSZABLON BY: PANNA VEJJS.