Inspiracje na remont kuchni.

W kuchni mojej mamy przydałby się remont. Ciągle to odwleka tylko i wyłącznie dlatego, że nie ma na nią żadnego pomysłu. Postanowiłam przygotować dla niej tablicę inspiracji z rzeczami które mogą się jej spodobać. To będzie taki nasz test który pokaże jak dobrze się znamy. 


Obecnie mam bardzo dużo czasu ponieważ Aronek troszke się pochorował i musi wypoczywać w łóżku. Nie lubię siedzieć bezczynnie w jednym miejscu nic nie robiąc dlatego siedząc u boku synka który teraz do woli może oglądać sobie bajki obmyślam plan i szukam inspiracji.  


Wiem, że na pewno spodobałby się jej białe meble, -nowoczesne albo troszkę w retro klimatach. Z jasnym białym blatem imitującym marmur lub z lekką imitacją jasnego drewna. W grę wchodzi również wysepka gdyż idealnie rozdzieli to granicę pomiędzy kuchnią a jadalnia. Obecnie mama nie ma wyspy a jedynie murek z drewnianym blatem który jest mega niepraktyczny bo ani nie da się w nim nic przechowywać ani za bardzo postawić.


Wiem też, że ciężko będzie przekonać ją do białych kafelków które z jednej strony się jej podobają a z drugiej przyprawiają ją o dreszcze. Mama lubi idealny porządek a na białym wszystko widać pięć razy bardziej. 
Mam również pomysł na przygotowanie prezentu niespodzianki. Skonsultowałam już to z tatą. Pomysł jest genialny! Zamówimy płytki z nadrukiem wypieków naszej mamuśki. Dobrze, że udało mi się zrobić kilka fantastycznych zdjęć w mega dobrej jakości i odpowiednim formacie. Myślę, że jak zobaczy nasze dzieło to bardzo się wzruszy i będzie myśleć o nas za każdym razem podczas pichcenia.Chciałabym zadbać o każdy detal, który umożliwiłby maksymalne wykorzystanie miejsca i dobrą organizację. Kuchnia nie jest duża. W połączeniu z jadalnią przypomina literę "L".Mama zawsze się złości, że na nic nie ma miejsca i i rzadziej używane sprzęty musi wynosić do schowka. Jeśli znacie jakieś strony pełne inspirujących obrazków, kuchennych rozwiązań, trików i sklepów online z dodatkami do kuchni koniecznie dajcie znać w linku poniżej. Będę bardzo wdzięczna za okazaną pomoc! ;))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarzSZABLON BY: PANNA VEJJS.