URODZINOWY MAJ- POMYSŁY NA PREZENTY.

W maju mamy prawdziwy wysyp urodzinowy wśród znajomych i najbliższej rodziny. Obecnie nasze fundusze są ograniczone, podobnie jak czas który możemy przeznaczyć na wyszukiwanie prezentowych okazji gdyż nawarstwiają się nam wydatki i sprawy do załatwienia związane z organizacją wesela. W tym miesiącu mamy zamiar zakupić alkohol, obrączki, zapłacić zapowiedzi i kupić rzeczy potrzebne na remontu który zbliża się wielkimi krokami. Dodatkowo pasowałoby zorganizować jakąś sukienkę i buty dla mnie gdyż początkiem czerwca jedziemy na wesele znajomych. Prawdziwe szaleństwo wydatków do ogarnięcia! 

http://img.cafenews.pl/nagrody/empik4200.jpg

Postanowiłam więc, że w tym roku pójdę na łatwiznę. Młodsza część towarzystwa dostanie karty podarunkowe do sklepu Empik gdzie samodzielnie będzie mogła wybrać sobie jakąś książkę, płytę, grę cokolwiek uzna za właściwie. 

http://www.whiskyreview.nl/bushmills-black-bush/

Wujkowie i ciocie dostaną w prezencie coś co zawsze się sprawdza czyli dobry alkohol. Whisky, wino, likier - co kto lubi. 


Dla znajomych wybrałam designerskie t-shirty z różnymi napisami. Uważam, że to świetny prezent dla osób które lubią imprezować i bawić się na całego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarzSZABLON BY: PANNA VEJJS.