MAJÓWKA BLOGERSKA NA PODKARPACIU


W minioną sobotę odbył się kolejny zlot podkarpackich blogerek. Tym razem miejscem spotkania była elegancka restauracja LUKR która mieści się w galerii handlowej Millenium Hall w Rzeszowie. 


Karolina - http://nicenailsbykarola.blogspot.com - Organizatorka

Organizatorki spotkania Karolina i Asia postarały się nie tylko o ładną oprawę, dobre jedzenie, masę upominków ale również o super widok na jedną z najbardziej zatłoczonych ulic miasta co mi akurat bardzo się spodobało.

Jeśli chodzi o jedzenie wszystkie zdecydowałyśmy się na to samo danie jakim była zupa ogórkowa i pierś z kurczaka w sosie szpinakowo serowym, ziemniaki opiekane i sałatka. Było naprawdę pysznie więc myślę, że na pewno wrócę ponownie w to miejsce zwłaszcza że obsługa była niesamowicie przystojna i miła ;-) 
Po jedzonku przyszedł czas na ploteczki a także przyswojenie sobie kilku wiadomości na tematy paznokciowe- między innymi na temat manicure tytanowego który jeszcze do niedawna był mi zupełnie obcy.

Najważniejszym punktem była licytacja upominków które dziewczynom udało się uzbierać przed spotkaniem. Pieniążki zebrane podczas zlotu dziewczyny oddały pobliskiemu schronisku razem z karmą którą każda z nas przyniosła na spotkanie ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarzSZABLON BY: PANNA VEJJS.