"7 SZMINEK W 7 DNI" Dzień 2.

Kobiety bywają niezdecydowane więc jak przystało na reprezentantkę płci pięknej czasem też nie potrafię się zdecydować na który kolor szminki mam ochotę...  


Astor Rogue Couture Rose Taffeta (nr 100) to jedna z moich najlepszych pomadek jakie mam w swojej kolekcji. Pasuje na każdą okazję i do każdego makijażu. 


O tym jak bardzo ją lubię świadczy nie tylko zmasakrowane opakowanie które porysowało się od ciągłego noszenia w torebce i kieszeniach kurtek ale także jej zużycie. To już moja druga pomadka firmy Astor o tym samym kolorze i jako jedna z nielicznych którą odkupiłam ponownie. 


Jak na kremową pomadkę trzyma się dość długo bo około 2 godzin bez żadnych poprawek pod warunkiem, że nie jemy w tym czasie żadnych stałych posiłków. Nie zostawia obwódki wokół ust i nie wchodzi w zmarszczki. Ma mini drobinki które przy pierwszych kilku aplikacjach mogą sprawiać dyskomfort w noszeniu jeśli ktoś nie jest przyzwyczajony. Zapach jest pudrowy, lekko owocowy a opakowanie prezentuje się bardzo elegancko jak na tak niewygórowaną cenę.


Koszt to około 28-30zł. W sklepach online można ją jednak upolować nawet poniżej 10-15zł. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarzSZABLON BY: PANNA VEJJS.