LIFESTYLE : Wesela - organizacja noclegów z dzieckiem.

Podobnie jak my wiele naszych znajomych zdecydowało się w tym roku na powiedzenie sakramentalnego "TAK".


Do tej pory na wszystkie wesela chodziliśmy we dwójkę. W tym roku po raz pierwszy będziemy "imprezować" z naszym synem u boku. Musimy też zorganizować sobie noclegi ponieważ imprezy wydawane są  z dala od naszego domu.
 
Wesele w Krakowie to pierwsze na które udamy się już w kwietniu. Tutaj nie miałam problemu z organizacją noclegu gdyż impreza odbywać się będzie przy hotelu Efekt Express dlatego nie ma sensu szukać czegoś dalej gdzie trzeba będzie dojechać. Stawki nie są wygórowane a pokoje hotelowe wyglądają na czyste i całkiem przytulne. Drugie wesele na które mamy zamiar dojechać odbędzie się w restauracji zamku w Baranowie Sandomierskim. Niestety pokoje są tam dość drogie dlatego będę szukać gdzie indziej . Jeśli macie jakieś sprawdzone miejscówki w klimacie rodzinnym chętnie poznam wasze propozycje. Okolica jest malownicza i bogata w atrakcje turystyczne dlatego chcemy przedłużyć swój pobyt o dwa dni i zrobić sobie mini wakacje. 

Organizując nocleg z dzieckiem warto zwracać uwagę o szczegóły, przytulność i czystość pomieszczeń. Nie każdy hotel przystosowany jest na przyjęcie małego dziecka. Jeśli macie dla mnie jakieś rady- piszcie bo jestem zielona w temacie!

1 komentarz:

  1. Dotychczas byłam na weselach ze zorganizowanym noclegiem dla gości, więc problemów z szukaniem nie było. Z dzieckiem jest trochę gorzej, zwłaszcza bardzo małym. Ale hotele powinny mieć coś w takich przypadkach.

    OdpowiedzUsuńSZABLON BY: PANNA VEJJS.