Moje ulubione darmowe aplikacje na smartfona.


Ostatnio przeglądałam wiele ciekawych notek na temat ulubieńców wśród aplikacji na smartfona i postanowiłam zrobić swoją wersję tego wpisu który już od dawna krąży po sieci. Mam nadzieję, że znajdziecie tu coś ciekawego, choć przyznaję bez bicia, że specjalistką w kwestii nowości nie jestem. 


Numer jeden w moim telefonie jest aplikacja Facebook która służy mi głównie do darmowej komunikacji ze znajomymi oraz do zarządzania blogowymi fanpejdżami. Nie będę się na jej temat rozpisywać bo czym byłby smartfon bez facebooka. Każdy zna i ma w swoim telefonie tą aplikację. 

Facebook (kliknij tutaj
Facebook Messenger (kliknij tutaj
Facebook Manager (kliknij tutaj


Komunikację ułatwia mi również Viber dzięki któremu mogę wysłać darmową szybką wiadomość sms na zagraniczny numer telefonu i być w stałym kontakcie ze znajomymi którzy osiedlili się w różnych miejscach na świecie. 
Viber (kliknij tutaj


Instagram to chyba obecnie najpopularniejsza na świecie portal społecznościowy który umożliwia dzielenie się  zdjęciami i filmikami z naszymi "znajomymi" z całego świata. Zawładnął moim sercem odkąd pierwszy raz go zobaczyłam. Codziennie wrzucam przynajmniej jedną fotkę lub krótki filmik z życia. Jest dla mnie czymś w rodzaju foto-pamiętnika, zmusza do kreatywności i zachęca do tego aby otaczać się pięknymi rzeczami które chce się później uwieczniać na zdjęciach. Przeglądanie wpisów innych jest dla mnie inspiracją, motywacją ale także super rozrywką na nudne wieczory. 

Instagram (kliknij tutaj)


Skoro mowa o czerpaniu inspiracji z sieci warto wspomnieć tutaj o dwóch kolejnych darmowych apkach na które możemy wrzucać swoje ciekawe pomysły, rozwiązania ale także szukać nowych, ciekawych kiedy w naszej głowie pojawi się pustka. 
Zszywka (kliknij tutaj)
Pinterest (kliknij tutaj


 Ostatnia używana prze zemnie apka przypomina mi o codziennym spożywaniu dużej ilości wody. Pozwala mi na monitorowanie wypitych prze zemnie w danym dniu płynów i prowadzenie wykresów nawodnienia organizmu. Dla mnie to bardzo mobilizujące i odkąd zainstalowałam ją w telefonie idzie mi coraz lepiej! 

Hydro pij wodę (kliknij tutaj)

Jakie są wasze ulubione aplikacje na smartfona?

1 komentarz:

  1. Ja nie przywiązuję szczególnej uwago do apek, bo jakoś sobie bez nich radzę, ale lubię wiedzieć, co mogłoby mi się przydać w przyszłości. Za szybko wychodzą nowości i można się w nich wszystkich pogubić.

    OdpowiedzUsuńSZABLON BY: PANNA VEJJS.