Filmy i seriale na długie zimowe wieczory.

Czas na nietypowym wpis serialowo-filmowy który od czasu do czasu pojawia się na moim blogu. Dziś kolejna dawka i choć nie będą to pozycje świąteczne mam nadzieje, że skorzystacie i będziecie tak samo zadowoleni jak ja.


 Na pierwszy ogień dramat kryminalny. "WOLNY STRZELEC" klik. Film opowiada o socjopacie który wyposażony zaledwie w niewielką kamerkę video poszukuje krwawych sensacji które mógłby sprzedać mediom. Nastawiony na sukces nie cofnie się przed niczym. 


Druga pozycja dla odmiany Amerykańska komedia "MÓW MI VINCENT" klik. Dawka dobrego nieoczywistego humoru która opowiada o trudnej przyjaźni zrzędy i gbura z młodym wrażliwym chłopakiem który niedawno wprowadził się wraz z matką do domu obok. 


Na koniec coś dla fanów seriali. "CZARNE LUSTRO" klik. Dla mnie to coś nietypowego gdyż nie znam nic co choć odrobinę byłoby podobne do tej ekranizacji. Serial obecnie ma dwa sezony po trzy odcinki - każdy z nich to osobna historia z przyszłości. W przyszłym roku ma pojawić się trzecia część i gwarantuje wam, że po obejrzeniu wszystkich odcinków będziecie chcieć więcej i więcej.  


Pozdrawiam i życzę Wam wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku. Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić!!


Przypominam jeszcze o kończącym się rozdaniu gdzie do wygrania są kosmetyki BALEA, ZIAJA ORAZ WOSK YC. klik  


Brak komentarzy:

Prześlij komentarzSZABLON BY: PANNA VEJJS.