Spacernisie !

Spacery od pierwszych dni życia Arona to nasz codzienny rytuał. Chodzimy gdy jest ciepło, wieje a nawet gdy pada deszcz. Każda pora jest dobra by pooddychać świeżym powietrzem. Nie ważne czy uda nam się pospacerować dwie godziny czy dwadzieścia minut. Ważne, że lubimy to robić.


 Często obserwuję wtedy tego małego człowieka i widzę jak bardzo interesuje się światem. Jak bardzo zachwycają go ptaki na niebie i przejeżdżające obok samochody oraz jak usiłuje  naśladować dźwięki które wydobywa z siebie pies lub zasłyszana w oddali piła motorowa.

 

Czasem próbuje mi też coś pokazać, opowiedzieć wydając z siebie różne dziwne sylaby. Jestem wtedy taka szczęśliwa! To właśnie teraz zaczynają się nasze pierwsze dialogi. Najczęściej pokazuje mi latarnie które wprawiają go w niemały zachwyt!


Od niedawna Aron poznaje też świat stojąc samodzielnie na dwóch nóżkach. Porusza się trzymając się ławki, wózka albo gdy trzymam go za rączki. Niestety często próbuje siadać, klękać i raczkować czemu obecnie panująca temperatura nie sprzyja. 
 
czapka Pepco | kurtka Zara | chustka Textil Market | spodnie H&M

Kocham patrzeć jak słodko się śmieje i jaka radość towarzyszy zabawie którą na poczekaniu sam wymyśla.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarzSZABLON BY: PANNA VEJJS.