MAKIJAŻ: Jesienny z rzęsami Born Pretty.

Dziś chcę Wam pokazać typowy jesienny makijaż z mocno roztartą czarną kreską i sztucznymi rzęsami które otrzymałam od sklepu bornprettystore.com w zamian za krótką notkę na blogu w której opiszę swoje pierwsze wrażenia na temat wybranej rzeczy.


Jeśli chodzi o stronę techniczną... 
Na paczkę czekałam bardzo długo bo około 3-4 tygodnie więc jeśli zamawiacie coś z tego sklepu musicie uzbroić się w cierpliwość. Rzęsy które wybrałam dla siebie (model *14372) są wykonane ze sztucznego włókna w kolorze czarnym. Opakowane są w schludny różowy kartonik. W opakowaniu znajdziemy dziesięć par rzęs na przezroczystej żyłce. Koszt po przeliczeniu to około 20-23zł. Zestaw nie posiada kleju. 


Pierwsze wrażenie po wyjęciu z pudełeczka całkiem pozytywne. W dotyku sprawiają wrażenie wygodnych. Są bardzo elastyczne więc łatwo je dopasować do kształtu oka. 


Niestety po nałożeniu na powiekę czar prysł. Rzęsy są strasznie niewygodne. Kłują w kącikach, są ciężkie i nieprzyjemnie się je nosi. Do domowej sesji zdjęciowej sprawdzą się w sam raz ale odradzam nakładanie ich klientkom.  


Gdyby nie kłucie z chęcią nosiłabym je częściej. Na oku prezentują się bardzo naturalnie i trzeba przyznać, że robią wrażenie!


Jeśli macie ochotę na przetestowanie rzęs, pędzli, kosmetyków itd zapraszam was do sklepu bornprettystore.com gdzie za pomocą magicznego kodu DZH10 dostaniecie 10% zniżki . 

facebook : https://www.facebook.com/bornprettycosmetic

Brak komentarzy:

Prześlij komentarzSZABLON BY: PANNA VEJJS.