KARTKA Z PAMIĘTNIKA: postęp, motywacja, energia i siła.

Moje ulubione powiedzenie- kto rano wstaje ten idzie na siłownie - przestało mnie bawić. Jest strasznie zimno a ja nie mam kurtki. Chodzę więc jak przysłowiowy filistyn. Wszyscy patrzą się na mnie jak na kosmitkę...

 

No cóż trudno... jakoś to przeżyję póki nie znajdę czegoś odpowiedniego muszę liczyć się z tym, że wszyscy trzęsą się na mój widok- z zimna oczywiście... a jeszcze całkiem niedawno wyletniona w krótki rękaw i okulary czekałam na przystanku aż podjedzie mój autobus...


 Wracając do rzeczy... Nie odpuszczam.  Siłownia dwa razy w tygodniu to mój absolutny obowiązek.Czuję ogromny zawód jak coś idzie nie po mojej myśli i nie mogę jechać na trening. Oczywiście siłownia to nie wszystko! Jeden lub dwa razy w tygodniu staram się ćwiczyć w domu. Zazwyczaj są to treningi Mel B zlepek dziesięciominutówek; ramiona, klatka piersiowa, brzuch, pośladki i na koniec nogi.
Czasem dla urozmaicenia puszczam Skalpel Ewy Chodakowskiej.  Pamiętam jak jeszcze niedawno czytając jej wpisy na facebook'u nie wierzyłam w magiczne endorfiny... Nie mieściło mi się w głowie, że można cieszyć się z tego, że po naszym ciele spływają krople potu.

Dziś pierwszy raz porównałam zdjęcia. 
Pierwsze jest z 02.06.2014r. a kolejne trzy są z dziś tj. 27.10.2014r.


Postęp jest i chodź dla większości wydawać mógłby się niewielki z obwodu całego ciała znikło mi już ponad 50cm.
Niestety nie wiem ile kg mam na minusie bo nie posiadam wagi w domu.   

Jeśli chodzi o dietę to po prostu zdrowe odżywianie. Jem normalne posiłki składające się z chudego mięsa,ryb i nabiału. Do tego pełnoziarniste pieczywo dużo owoców i warzyw. Na kolację warzywa na patelnię, szparaga, brokuły, sałatka itd. plus szklanka maślanki do wybranej kombinacji. Picie wody idzie mi kiepsko. Odkąd nie ma upałów kompletnie nie potrafię się zmobilizować.

Pozwalam sobie też na okazjonalne grzeszki. A w tą sobotę zaliczyłam z moim ukochanym pierwszą imprezę poza domem. Było super ! 

 Jeśli chcecie być na bieżąco zapraszam was na mój instagram gdzie codziennie wrzucam zdjęcia. [klik]


Brak komentarzy:

Prześlij komentarzSZABLON BY: PANNA VEJJS.