kĄpIeL i sZaLoNe pLuMkI


 Tak to już jest kiedy mama nałogowo ogląda internety. Zawsze wpadnie jej w oko coś ciekawego co koniecznie musi kupić. I tak było tym razem. 
Natknęłam się w Naturze na sZaLoNe pLuMkI! Czy wasze dzieci je znają ? Jak już wspomniałam my spotkaliśmy je całkiem niedawno. Dają super pianę i jeszcze więcej frajdy z kąpieli.


Odrobinka płynu daje ogromną ilość puszystej pachnącej pianki która nie znika w mgnieniu oka z wanny. Utrzymuje się bardzo długo dzięki czemu świetnie nadaje się do zabawy.  Można formować nią czapki, brodę Mikołaja oraz zanurzać się w niej po same uszy! Pomysłów jest mnóstwo a wszystko zależy od waszej wyobraźni...


 Płyn przeznaczony jest dla dzieci powyżej trzeciego roku życia ale jego skład nie odbiega niczym od drogeryjnych płynów i żeli dla niemowląt.Delikatna formuła zawiera naturalne składniki myjące i pielęgnujące, które nie podrażniają oczu. Daje obfitą, pachnącą pianę i zmienia kąpiel w cudowną zabawę. Nie zawiera barwników. Produkt został przebadany dermatologicznie. Póki co nie dopatrzyliśmy się minusów ! 


Jeden litr produktu kosztuje zaledwie 9zł ! A wy w czym kąpiecie swoje dzieci ?

 klik klik

Brak komentarzy:

Prześlij komentarzSZABLON BY: PANNA VEJJS.