42/52 // zaczynamy 11 miesiąc ! + zdjęcia z jesiennego spaceru!


Cześć! To ja, Aron !
Od zeszłego miesiąca tyle się zmieniło... Próbuję samodzielnie stawiać pierwsze kroki bez trzymanki. Oswoiłem się z nocnikiem. Kąpię się w dużej wannie. Potrafię otwierać wszystkie szafki. Codziennie rozmawiam z rodzicami na przeróżne tematy chociaż wiem, że do końca jeszcze mnie nie rozumieją. Na nowo polubiłem długie spacery. Nie boję się już nikogo bo czuję się pewnie gdy rodzice są w pobliżu. Oni nie pozwolą mnie skrzywdzić. Jestem bardzo towarzyski. Odkryłem w sobie dar manipulacji. Wykorzystuję go zawsze kiedy mam na coś ochotę. Tata jest najbardziej uległy z całej rodziny. Potrafię wejść mu na głowę. Mama niestety jest odporna na wszystkie sztuczki. Jak powie "NIE" to już nawet wszyscy świeci nie pomogą. Trudno... pogodziłem się z tym.
Rodzice już od miesiąca przygotowują się do moich urodzin i myślą, że ja o niczym nie wiem... już nie mogę się doczekać... będzie super impreza! Wspólnie z mamą przygotowałem dla was kilka jesiennych fotek ! zapraszam ! 
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Uwielbiam jesień :) Spacerowanie po parku nocą przy delikatnym oświetleniu latarni należy do moich ulubionych relaksujących zajęć. Złote liście wyglądają wtedy jeszcze piękniej a cisza która wtedy panuje pozwala się zrelaksować, odetchnąć po całym męczącym dniu... A jak to jest z wami ? Lubicie jesień?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarzSZABLON BY: PANNA VEJJS.