SENSIQUE-XXL Volume Color Care Mascara

Dziś przychodzę do was z recenzją i testem kolejnego tuszu do rzęs. Przyznam, że choć ogólnie preferuję gumowe szczoteczki to ta klasyczna bardzo przypadła mi do gustu. 


Producent obiecuje nam maksymalną objętość rzęs i intensywny kolor. Tusz jest również wodoodporny. Wydłuża. zagęszcza i pogrubia włoski od samej nasady. Nadaje czerni intensywną głębię. Rzęsy pozostają elastyczne. Nie kruszy się, nie rozmazuje i nie skleja a ja  zgadzam się z każdym słowem.


Cena to prawdziwy hit !  8,99zł za 11ml ;-) Testuję ją od grudnia i muszę przyznać, że długo zachowuje świeżość co w tuszach z niższej półki udawało mi się do tej pory dość sporadycznie. Świetnie rozdziela, pogrubia i wydłuża rzęsy. Bardzo podoba mi się efekt jaki uzyskuję po jednej maksymalnie dwóch warstwach. 


Polecam ją z czystym sumieniem. Na obecną chwilę nie dopatrzyłam się minusów. Jeśli chodzi o dostępność tej maskary znajdziecie ją online lub w drogeriach natura.
Kupię ją ponownie chociaż bardzo lubię testować nowe maskary bo uważam, że warto ją mieć w kosmetyczce na wszelki wypadek. Jest niezawodna.

 Pozdrawiam i życzę udanego weekendu =)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarzSZABLON BY: PANNA VEJJS.