RECENZJA : AA - B.B. Multifunkcyjny balsam do ciała 10w1 aksamitne nawilżenie z kwasem hialuronowym i mocznikiem.

Balsam który widzicie wygrałam w rozdaniu na jednym z blogów. Długo czekał na swoją kolei ponieważ staram się zużywać wszystkie produkty sumiennie do końca. Nadszedł jego czas, używałam testowałam a teraz mogę podzielić się z wami moją opinią.


Zacznę od minusów bo jest ich naprawdę niewiele:
OPAKOWANIE ! Zbyt twarde, ciężko wydobyć produkt kiedy zużycie jest już konkretnie duże. Resztek nie da się z niego wydobyć... no chyba, że pokusimy się o rozcięcie opakowania. Przydałaby się  pompka. 


I na tym koniec negatywnej strony kosmetyku. Pojemność i cena jest bardzo zadowalająca. Za 400ml zapłacimy bowiem nieco ponad 15 zł. Balsam jest bardzo wydajny, szybko się wchłania i jest łatwy w aplikacji. Nie brudzi ubrań, nie pozostawia tłustej i lepkiej warstwy. Nadaje się do skóry suchej, normalnej ale także tłustej. Nie zapycha. Ma ładny kremowy zapach. Stosowanie go to czysta przyjemność która szybko wchodzi w nawyk. Świetnie nawilża uelastycznia skórę. Używany jako dodatek do ćwiczeń dwa razy dziennie świetnie poprawia wygląd skóry. Zdecydowanie wpisuje się w moich ulubieńców! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarzSZABLON BY: PANNA VEJJS.