Wkładki laktacyjne Bella, Lovi, Canpol Babies które wybrać?


Obecnie moja przygoda z karmieniem powoli zbliża się ku końcowi. Po prawie trzech miesiącach stosowania wkładek laktacyjnych mam wyrobione pewne zdanie na ich temat i chętnie doradzę wam po które sięgnąć a które ominąć szerokim łukiem bo i w tej sferze można znaleźć mega buble!


  Wybierając wkładki warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy: wielkość, chłonność, sposób mocowania, cena i czy wkładki nie przemakają.

Wielkie wkładki takie jak te od firmy Lovi sprawdzą się tylko u kobiet z dużym biustem gdyż w przypadku mniejszych piersi mogą one wychodzić poza obszar biustonosza i wyglądać dość nieestetycznie. Nie pozostawiają kłaczków, są mega chłonne i wygodne w noszeniu. Ich olbrzymią zaletą jest umieszczenie foli zabezpieczającej dzięki której mamy pewność, że wkładka nam nie przemoknie. Klej umieszczony na odwrocie trzyma się dobrze po doklejeniu go do biustonosza, wkładka się nie przesuwa dzięki czemu zawsze jest na swoim miejscu a my możemy czuć się bezpiecznie.

Bella proponuje nam wkładkę o średniej wielkości. Bardzo przyjemną w dotyku i komfortową w noszeniu. Niestety ze wszystkich trzech wkładek jest ona najmniej chłonna i nadaje się tylko do noszenia w domu gdzie w razie wpadki będziemy mogły się szybko przebrać. Posiada niewielki obszar klejący jednak nie przeszkadza to w dobrym utrzymaniu się na miejscu. 

Canpol Babies najmniejsza wkładka laktacyjna o średnej chłonności. Wykonana z dość sztucznego materiału/tworzywa. Brzegi są źle wykończone przez co okropnie gryzą i łaskoczą. Noszenie jest bardzo niekomfortowe. Pasek klejący nie trzyma wkładki na miejscu, trzeba ją ciągle poprawiać.


Podsumowując polecam wam wkładki laktacyjne Lovi gdyż z nich jestem najbardziej zadowolona. Sprawdziły się wielokrotnie i nigdy nie dały plamy! Stanowczo odradzam wam tych z Canpol - noszenie ich to prawdziwa udręka !


Brak komentarzy:

Prześlij komentarzSZABLON BY: PANNA VEJJS.