Pielęgnacja twarzy - noc.

Niedawno na moim blogu pojawił się post - update - mojej porannej pielęgnacji [klik]. Dziś pora na podobny wpis, tym razem o kosmetykach które stosuję wieczorem. 

Po demakijażu  twarzy używam wody różanej. Polewam nią wacik i dokładnie przemywam twarz. Następnie sięgam po serum Eveline - to samo które stosuję rano a następnie nakładam dość grubą warstwę kremu tej samej firmy.


Pod oczy niezawodny od lat żel Floslek. Tym razem mam wersję z aloesem i świetlikiem lekarskim. 
Na rzęsy RevitaLash. Niestety już się kończy. Stosuję go od grudnia i widzę powalający efekt, wydłużenia i zagęszczenia rzęs. 


Dwa razy w tygodniu sięgam również po peeling. Obecnie jest to mój ulubiony peeling BingoSpa który niestety sięga dna oraz drobnoziarnisty peeling Eveline z którym jeszcze się nie zaprzyjaźniłam.


Przy dobrych wiatrach raz na jakiś czas robię sobie maseczkę. Nadal korzystam z niezawodnej spiruliny którą świetnie napina i oczyszcza oraz najróżniejszych dostępnych w drogeriach maseczek w saszetkach np. Rival de Loop, Perfecta. Najrzadziej sięgam po maskę z Bingo Spa ze 100% olejem winogronowym. Nie lubię jej zapachu.


Czy wasza wieczorna pielęgnacja jest tak samo "skomplikowana" ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz



SZABLON BY: PANNA VEJJS.