Oddychający materac dla niemowląt LifeNest™


Kiedy odkryłam w sieci materac LifeNest wiedziałam, że muszę go kupić dla swojego syna. Bezpieczeństwo i komfort mojego dziecka jest dla mnie sprawą priorytetową, wartą każdej wydanej złotówki. 


Dlaczego warto skusić się na ten materac ?

-Zapobiegają SIDS (tzw. śmierć łóżeczkowa).

-Zmniejsza ryzyko uduszenia, pozwalając na swobodne oddychanie poprzez siatkę w sytuacji, gdy dziecko przypadkowo obróci się na brzuch.

-Zapewnia dziecku wygodną pozycję na zakrzywionej powierzchni siatki, zapobiegając spłaszczeniu głowy. Siatka dopasowuje się do ciała co pomaga zachować naturalny kształt głowy dziecka.


-Delikatnie unosi ułożone na plecach dziecko, co pomaga przy problemach z refluksem (tzw. ulewanie).

-Pomaga zapobiegać przegrzewaniu i zmniejsza pocenie się dziecka, umożliwiając swobodny przepływ świeżego powietrza wokół jego ciała.

- Wolna od roztoczy siatka prześcieradła utrzymuje dziecko w komfortowym, suchym otoczeniu.

-Zmniejsza ryzyko zaplątania i uduszenia się w pościeli, ponieważ zapinane na zamek błyskawiczny prześcieradło LifeNest idealnie przylega do materaca LifeNest.

- Siatka LifeNest„˘ umożliwia swobodny przepływ płynów oraz śluzu, chroniąc dziecko przed zakrztuszeniem.


-Pozwala na nieskrępowane ruchy, co działa odprężająco.


Produkt do dnia dzisiejszego zdobył wiele nagród i cieszy się wyjątkowym uznaniem wśród lekarzy i specjalistów. Posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka oraz rekomendację Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych. W 2012r. uzyskał nagrodę specjalną Centrum Zdrowia Dziecka, przyznawaną we współpracy z miesięcznikiem Dziecko.  W 2011r. został wprowadzony do szkół rodzenia w Polsce. Wcześniej otrzymał także prestiżową nagrodę "Diament Brzuszka i Maluszka" w kategorii Bezpeczeństwo i Innowacyjność oraz wiele innych nagród i rekomendacji. 


Szczerze przyznam, że materac podbił moje serce. Bez obaw zaraz po karmieniu mogę zostawić synka samego na chwilę jeśli zachodzi taka potrzeba bo wiem, że jest w stu procentach bezpieczny. Nie straszne nam ulewanie ani przypadkowe przekręcenie na brzuszek! 


Spokojny i bezpieczny sen zapewniają specjalne boczne kanały wentylacyjne przez które dostaje się świeże powietrze do wnętrza materaca i swobodnie krąży wokół ciała dziecka, zapobiegając przegrzewaniu i znacznie zmniejsza pocenie. 


Jest to niezwykle ważne, ponieważ przegrzewanie może doprowadzić do infekcji. Mój wiercipięta może do woli obracać się na boczki i kręcić główką. Nosek umieszczony na siatce ma swobodny dostęp do powietrza dzięki czemu Aron może swobodnie oddychać w każdej pozycji. W zestawie z materacem otrzymamy jedno specjalne prześcieradło które idealnie przylega do korpusu materaca. Dzięki temu nie musimy się obawiać, że dziecko zaplącze się w prześcieradle i będzie miało odcięty dopływ powietrza. Cztery taśmy umiejscowione w prześcieradle idealnie mocują materacyk do ramy łóżeczka.


Przeznaczony jest do stosowania w standardowych łóżeczkach dla dzieci od urodzenia do 5 miesiąca życia (do 9 kg). LifeNest Sleeping System dostępny jest w dwóch rozmiarach:

SPM001 €“szerokość 70 cm, długość 85 cm, wysokość 12cm/4cm

 SPM002 szerokość 60 cm, długość 85 cm, wysokość 12cm/4cm. 

Materace/nakładki dostępne tutaj :[klik] 
Opcja którą wybraliśmy dla siebie zawiera również duży materac który przyda się w późniejszym etapie życia naszego maluszka. 

------------------------------

Na koniec mała niespodzianka! O północy rusza konkurs w którym do wygrania super nagrody! 

Prześcieradło z gumką MEDICA 120/60

KLIN MEDICA

Ochraniacze do wózków 2w1 
(z funkcją prześcieradła) 5 sztuk


Serdecznie zapraszam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarzSZABLON BY: PANNA VEJJS.