KONKURS DLA OBSERWATORÓW BLOGA PROJEKT-MAMU OTWARTY !Zgodnie z obietnicą dziś ruszamy z konkursem w którym do wygrania mamy same super nagrody: 

Prześcieradło z gumką MEDICA 120/60
- Klin MEDICA
Ochraniacze do wózków 2w1 
(z funkcją prześcieradła) 5 sztuk

Aby wygrać wystarczy, że udostępnisz plakat konkursowy na swojej tablicy facebook (publicznie) oraz polubisz strony a następnie 
odpowiesz na pytanie konkursowe: 

O czym śnią noworodki?

Nie zapomnij dodać mojego bloga do obserwowanych. 


Aby to zrobić wystarczy zalogować się na swój profil google. [klik]

Pamiętaj o spełnieniu wszystkich warunków! ! 
Przeczytaj uważnie regulamin w nim znajdziesz wszystkie potrzebne informacje ! 


REGULAMIN KONKURSU:
  
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga: http://dziewczynazjasla.blogspot.com/ oraz sklep internetowy: http://www.heveamaterace.pl/ .
2. Konkurs przeprowadzany jest na zasadach określonych niniejszym regulaminem i przepisami obowiązującego prawa. 
3. Konkurs przeznaczony jest dla osób będących publicznymi obserwatorami bloga http://projekt-mamu.blogspot.com/ i osób lajkujących funpage Fabryka Materaców Hevea https://www.facebook.com/pages/Fabryka-Materac%C3%B3w-Hevea/176089819210563  oraz fp https://www.facebook.com/OmgSpoczi (w przypadku nieukończenia 18 r.ż. zapytaj Rodziców o zgodę). 
4. O wygranej zwycięzcy zostaną poinformowani na łamach bloga: http://projekt-mamu.blogspot.com/, na fanpejdżu https://www.facebook.com/OmgSpoczi oraz drogą mailową. 
5. Zgłoszenia do niniejszego konkursu są przyjmowane od 15 stycznia do północy 15 lutego 2014 r. Zgłoszenia wysłane w późniejszym terminie nie będą brane pod uwagę. 
6. Nagrodami w konkursie jest :  Prześcieradło z gumką MEDICA 120/60, Klinn Medica oraz 5 ochraniaczy do wózków 2w1 z funckją prześcieradła.
7. Zwycięzca zostanie wybrany przez właściciela bloga. 
8. Wyniki rozdania zostaną ogłoszone w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu, czyli do 22.02.2014r.
9. Zamieszczając komentarz zawierający chęć udziału w konkursie Uczestnik wyraża zgodę na akceptację niniejszego regulaminu oraz na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą  z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych., tekst pierwotny: Dz. U. 1997 r. Nr 133 poz. 883; tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 92610. 
10. Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w regulaminie w wyjątkowych sytuacjach.
11. Rozdanie nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 roku Nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami).
12. Informacje dodatkowe: nagrody są nowe i nieużywane, w fabrycznych opakowaniach. Nagrody ufundował sklep http://sklep.naturalniewyspani.pl/ ; Nagrody wysyła sponsor konkursu , tylko na terenie Polski. Nagrody nie podlegają wymianie na wartość pieniężną.
13. UWAGA! Blogi stworzone tylko na potrzeby konkursów/rozdań nie będą brane pod uwagę!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarzSZABLON BY: PANNA VEJJS.