Astor BIG & Beautiful LOVELY DOLL

Zachwycona poprzednim tuszem od Astora Big & Beautiful False Lash Look o którym pisałam TUTAJ postanowiłam skusić się na kolejny tusz z serii. Padło na Big & Beautiful Lovely Doll.


Od producenta :

"Sekret zalotnych rzęs to zasługa niezwykłej „otwierającej oko“ szczoteczki w maskarze BIG & Beautiful LOVELYDOLL. Silikonowa szczoteczka pogrubia rzęsy, a końcówka z kulką unosi je, tworząc „szeroko otwarte“ spojrzenie uroczej baby doll i docierając do każdej części oka. Szczególnie krótkie rzęsy z kącika oraz z dolnej powieki, są perfekcyjnie wymodelowane i uwodzą swoją spektakularnością."


Dostępne kolory: Black 
Skład: KLIK
Cena i pojemność: 35 zł / 12 ml 
Dostępność: drogerie kosmetyczne, sklepy online
Konsystencja: Ani sucha ani mokra- po środku, nie odbija się na powiekach i nie kruszy. 
Opakowanie: plastikowe dobrej jakości 
Szczoteczka: Silikonowa, giętka o nietypowym kształcie.

Czas na test i podsumowanie !

Więcej informacji i zdjęcie rzęs przed pomalowaniem znajdziesz TUTAJ


Rzęsy po pierwszej warstwie.Rzęsy po drugiej warstwie.


Podsumowanie:

Tusz daje ładny efekt rozdzielonych, wydłużonych i bardzo lekko pogrubionych rzęs.  Dla mnie ten efekt jest nieco za skromny. Zdecydowanie wolę mocniej podkreślone rzęsy dlatego pewnie powrócę do fioletowej wersji tego tuszu. Niemniej jednak uważam, że tusz jest całkiem fajny dla osób które lubią efekt wydłużenia i idealnego rozdzielenia. Kulkowa końcówka szczoteczki z łatwością wyłapuje małe rzęski dzięki czemu pozwala na ich dokładne pokrycie. Świetnie nadaje się do dolnych rzęs. Wygląda bardzo naturalnie ale najważniejsze, że efekt utrzymuje się cały dzień bez osypywania. 


Czy efekt przypomina tajemniczą lovely doll ?
 Być może... ale to nie moja bajka ! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarzSZABLON BY: PANNA VEJJS.